Tutaj powstanie nasza inwestycja

Wrzosowo to miejscowość od której nazwę wzięła zatoka na Zalewie Kamieńskim.

Nad tą zatoką znajduje się, poza Wrzosowem, także leżący nad morzem Dziwnówek. Wrzosowo to cicha, spokojna wioska, która jest odrobinę oddalona od morza – odległość ta wynosi około 1,5 km. Lecz za sprawą drogi nr 107 i biegnącej przez miejscowość ścieżki rowerowej łatwo dostaniemy się do piaszczystej plaży w pobliskim Dziwnówku. Dodatkowo, wzdłuż ścieżki rowerowej postawiono ławeczki, także turyści którzy udają się nad morze ścieżką rowerem czy też pieszo mogą na nich wypocząć. Wrzosowo to również miejsce, gdzie odpoczniemy w siodle. Okoliczne gospodarstwa agroturystyczne oferują naukę jazdy konnej i przejażdżki. Miłośników historii ucieszy zabytkowy dworek z XIX wieku z parkiem dworskim, w miejscowości znajduje się również zabytkowa chałupa z połowy XIX stulecia. Dodatkowy atut Wrzosowa to bliskość Zatoki Wrzosowskiej – można na niej uprawiać sporty wodne – w Dziwnówku znajdują się np szkółki modnego ostatnio windsurfingu – lub wędkować.

Decydując się na noclegi nad morzem warto wybrać Wrzosowo. Działa tu wiele domów gościnnych, gospodarstw agroturystycznych oferujących kwatery i pokoje, domków nad morzem, a cena powinna być niższa niż w pobliskim Dziwnówku.

W ramach inwestycji zakłada się budowę sześciu domków letniskowych. Domki zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami i osiągnięciami w zakresie budownictwa oraz wyposażone są w wiele udogodnień dla mieszkańców. Konstrukcja oparta jest na wewnętrznym szkielecie drewnianym z uszlachetnionego drewna, które cechuje się wysokimi parametrami mechanicznymi i zabezpieczone jest przed wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych.

Wszystkie materiały użyte do produkcji domków są atestowane i dobrane pod względem braku szkodliwego wpływu na środowisko, zdrowie i samopoczucie mieszkańców.

Podstawowe elementy konstrukcyjne i wykończeniowe, są występującymi naturalnie materiałami takimi jak: drewno, ceramika czy kamień. Do wentylacji zastosowano zestaw przewodów, cichych wentylatorów co daje łagodny klimat wewnątrz budynku (ciągła wymiana zużytego powietrza chroni przed rozwojem drobnoustrojów i powoduje niemożność wykraplania pary wodnej).

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *